0

قوانین و مقررات

ورود کاربران به کمپ پژوهشگران کامپیوتر و استفاده از خدمات ارائه شده توسط توسط کمپ پژوهشگران کامپیوتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کمپ پژوهشگران کامپیوتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده کمپ پژوهشگران کامپیوتر است.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

عضویت در کمپ پژوهشگران کامپیوتر رایگان است.

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود اطلاعات دانلود فایل ها به دست کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. همچنین هر کس با خرید یک دوره تنها خود میتواند از مطالب دوره استفاده کند.

کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.

به کمپ پژوهشگران کامپیوتر خوش آمدید

دوست خوبم، امیدوارم مطالب موجود در کمپ برای شما مفید باشه و انرژی اون سمت کمپ ما برگرده.