0

درباره ما

کمپ پژوهشگران کامپیوتر (30RCAMP OR Computer Researchers Camp) مکانی که در آن پژوهشگران حوزه فناوری و اطلاعات دورهم جمع شده اند تا اطلاعات خود را باهم به اشتراک بگذراند. در این کمپ میتوانید پروژه نرم افزاری رشته های مختلف و همینطور فیلم های آموزشی مرتبط با رشته های مختلف را ببینید. صاحب اثر مدیر این کمپ اسماعیل روح پرور میباشد؛ که میتوانید رزومه شخصی ایشان را در وب سایت شخصی ایشان با کلیک بر روی اینجا ببینید.

چند جمله از زبان مدیر و صاحب اثر کمپ پژوهشگران کامپیوتر:

سلام. بنده اسماعیل روح پرور صاحب امتیاز کمپ پژوهشگران کامپیوتر میباشم. بنده فعال در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات میباشم. هدف این کمپ کمک به افرادی است که میخواهند در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت کنند. دغدغه ساخت این کمپ از زمانی در من پیدا شد که خواستم کمپی راه اندازی کنم تا دانشجویانم بتوانند در آن خروجی هایشان را در معرض دید دیگران قرار بدهند. اگر میخواهید در این کمپ به عنوان همکار ما فعالیت کنید میتوانید با کلیک در اینجا فرم درخواست همکاری با ما را پر کنید.

مزیت رقابتی کمپ پژوهشگران کامپیوتر پشتیبانی آن است, ما بستگی به نوع پروژه و طرحی که در این کمپ ارائه میشود پشتیبانی برای آن محصول ارائه میدهیم تا شما بتوانید به راحتی از محصولات ما استفاده کنید.

در کمپ پژوهشگران کامپیوتر به روی همه ی شما باز است اگر قصد همکاری با ما را دارید میتوانید فرم همکاری با ما را پر کنید. فرم همکاری با ما را با کلیک در اینجا میتوانید ببینید.

  • کمپ پژوهشگران کامپیوتر

شماره تلفن ما 02128428205 که میتوانید هر سوالی داشتید از ما بپرسید. محله اشرفی اصفهانی، میدان پونک، کوچه خوش طینت، ساختمان میرشفیعی، پلاک ۵، طبقه ۵، واحد ۵۱۱

به کمپ پژوهشگران کامپیوتر خوش آمدید

دوست خوبم، امیدوارم مطالب موجود در کمپ برای شما مفید باشه و انرژی اون سمت کمپ ما برگرده.